תוכנית הארכת שירות לסוללה ההיברידית

 

אוטופיה, סוכנות מורשית טויוטה מודיעין, מעניקה שירות מיוחד ללקוח שרכש את אחד מהרכבים ההיברידיים של טויוטה- תוכנית הארכת השירות ההיברידית. 

 

כאשר האחריות של היצרן על המצבר ההיברידי פגה, תוכנית הארכת השירות מאפשרת לך שקט נפשי באשר למצבר ההיברידי והעלויות הכרוכות בהחלפתו.

 

תוכנית הארכת השירות ההיברידית-שנה נוספת של שקט נפשי!

 

רכב טויוטה ההיברידי שנמצא ברשותך מבוסס על טכנולוגיית ®Hybrid Synergy Drive, המשלבת מנוע בנזין עם שני מנועיים חשמליים. טכנולוגיה זו ממקסמת את החיסכון בדלק, מאפשרת נהיגה יעילה ושקטה במיוחד ומובילה לביצועים אופטימאליים. טכנולוגיית ®Hybrid Synergy Drive הייחודית פותחה על ידי אנשי המקצוע מהטובים ביותר בעולם.

 

הרכיבים ההיברידיים ברכבך נתונים תחת אחריות היצרן. בתום האחריות מומלץ להצטרף לתוכנית הארכת השירות ההיברידית על מנת להבטיח לעצמך המשך חוויית נסיעה שקטה, בטוחה ומהנה לאורך זמן.

 

באוטופיה, מרכז שירות טויוטה במודיעין, יבדקו אנשי המקצוע את כל מרכיבי המערכת ההיברידית ברכבך, ויגישו לך דו"ח מפורט באשר למצבו ותקינותו של הרכב ההיברידי שלך. בדיקה זו הינה משמעותית, שכן זו הדרך הטובה ביותר להבטיח שהמערכת ההיברידית תקינה ופועלת כנדרש, לסייע בשמירה על הביצועים האופטימליים שלה וכן לאתר בעיות ותקלות.

 

לאחר שהמערכת ההיברידית נבדקה ונמצאה תקינה, תהא זכאי לתוכנית הארכת השירות על הסוללה ההיברידית למשך שנה נוספת או 15,000 ק"מ נוספים (המוקדם ביניהם). מדי שנה תוכל לחדש את תוכנית הארכת השירות ההיברידית עד לשנה העשירית של רכבך.

 

תנאי התוכנית:

 

כלי הרכב אשר משתתפים בתוכנית הארכת השירות ההיברידית הם אלה שסיימו את תקופת אחריות היצרן עבור הרכיבים ההיברידיים או כאלה שהם לקראת סיום תקופת האחריות וטרם מלאו להם 10 שנים מתאריך מסירת הרכב, ללא הגבלת ק"מ.

 

עליך להביא את רכבך לאוטופיה, סוכנות מורשית טויוטה במודיעין, כדי לערוך בדיקת תקינות לסוללה ההיברידית. אם בתום הבדיקה, אשר הוכתבה על ידי היצרן, הסוללה תמצא תקינה, הרכב ייכלל במסגרת תוכנית הארכת השירות ההיברידית. 

  

העלות השנתית להשתתפות בתוכנית הארכת השירות ההיברידית הינה 300 שקלים כולל מע"מ, והיא תקפה למשך שנה שלמה או 15,000 ק"מ (המוקדם ביניהם).

(החברה רשאית לשנות על פי שיקול דעתה הבלעדי את תנאי התוכנית ללא הודעה מוקדמת).

 

כאשר יש כשל בסוללה ההיברידית, התוכנית להארכת השירות ההיברידית מכסה את החלפתה ללא כל עלות מצידו של הלקוח.

 

כאשר הרכב נמכר תוכנית הארכת השירות ההיברידית עוברת יחד עם הרכב, ללא כל תלות בבעלים הקודמים. 

 
צור קשר
* שדה חובה
שינוי גודל טקסט שינוי ניגודיות הצהרת נגישות
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות